Hakkımızda

Biz Kimiz?

Teknolojinin kendini en hızlı ve etkin şekilde gösterdiği, sürekli gelişim halindeki sektörlerden biri de elektronik güvenlik sistemleridir. HG Teknoloji, elektronik güvenlik sistemleri, zayıf akım sistemlerinin kurulumu, entegrasyonu, bina otomasyonu ve işletme sırasındaki bakımları konularında uzmanlaşmış öncü firmalardandır.

Firmamız, zayıf akım sistemleri alanında uzman Gökhan Gökden
(Marmara Üniversitesi Endüstriyel Elektronik Mühendisliği Bölümü) ve
Haluk Günçağ Kamil (Marmara Üniversitesi Elektronik Haberleşme Bölümü) tarafından 2014 yılında kuruldu.

Kurucularımız, bu tarihe kadar sektörde kazanmış oldukları deneyimi kendi girişimlerine yansıtarak kısa sürede Türkiye’nin alanında güçlü lider firmaları arasına adını yazdırmayı başardı.

HG Teknoloji ailesi olarak bizler sektörün mutfağında yetişmiş, emeğin, çalışmanın, dürüstlüğün her zaman kazandırdığını tecrübe etmiş genç; dinamik ve dürüst bir ekibiz.

Sektörümüzdeki tüm gelişmeleri yakından takip ederek, müşterilerimiz için her zaman en güncel ürünleri ve en iyi hizmeti verebilmek için profesyonel bir anlayışla çalışmaktayız.

HG Teknoloji olarak kurulduğumuz ilk günden bu yana etik değerlerimize sıkı sıkıya bağlıyız. Bizim için müşterilerimiz para kaynağı değil, bu sektörde edindiğimiz birer dosttur. Karşılıklı güven üzerine inşa ettiğimiz müşteri ilişkilerimizde iki tarafın da menfaatlerinin korunduğu ve maksimum faydayı gördüğü “kazan kazan” mantığını benimsedik.

Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş bir ekibiz. Bizim için müşteri memnuniyeti kağıt üzerinde yan yana gelmiş iki kelime değildir. Kalitemizin tescilini bizzat müşterilerimiz yapar.

Müşterilerimizin her koşulda yüzde 100 memnuniyetini ve tatminini sağlamak bu anlamda asla taviz vermeyeceğimiz en önemli başarı kriterimizdir.

01.
GENÇ, DİNAMİK & DÜRÜST BİR EKİP
02.
KALİTELİ HİZMET ANLAYIŞI
03.
yıllar süren teCrübe

%100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

MİSYONUMUZ

Elektronik güvenlik sistemleri; insan hayatını kolaylaştıran, koruyan ve modern dünyanın beklentilerine cevap veren teknolojik çözümleri üreten önemli bir sektördür.
HG Teknoloji olarak misyonumuz; bu sektörde en yenilikçi, güncel, gelişmiş ürün ve hizmetleri en hızlı şekilde müşterilerimiz ile buluşturmak ve bunu yaparken de kalite standartlarını üst seviyede sağlamaktır.

Zayıf akım sistemlerinin kurulumu, entegrasyonu, bina otomasyonu ve işletme sırasındaki bakımları alanında uzmanlaşmış kadrosuyla hizmet veren HG Teknoloji, halihazırda sektörün güçlü lider firmalarından bir tanesidir. Kurucu ortakların uzun yıllar boyunca sektörde edindikleri tecrübeler ve işinin ehli ekibi ile çok sayıda başarılı projeye imza atmakta ve her yeni projede de çıtayı bir üste taşıyacak çözümlerle adından söz ettirmektedir.

HG Teknoloji ailesi olarak önceliğimiz, elektronik güvenlik, bilgi ve iletişim teknolojileri alanında dürüst çalışma anlayışıyla birlikte meslek ilkelerinden taviz vermeden profesyonel ve çözüm odaklı hizmet vermek; tüm bunları yaparken de her koşulda müşteri memnuniyetini ve menfaatini ön planda tutmaktır.

VİSYONUMUZ

HG Teknoloji olarak geleceğe dönük hedefimiz; zayıf akım sistemleri, elektronik güvenlik, bilgi ve iletişim teknolojileri alanlarında Türkiye ve yakın coğrafyada en iyiler arasında yerimizi almak ve bunu kalıcı kılmaktır.
İnovatif bir bakış açısıyla müşterilerimizin ihtiyaç duyabilecekleri her türlü ürün ve hizmeti bünyemizde hazır ederek; sektörümüzün en yenilikçi ve en güvenilir firmaları arasında yer almaktayız.
Şu ana dek, inşaat sektörü ve elektronik güvenlik sektöründe adı bilinen bir firma olmayı başardık. Hastanelerden AVM’lere, fabrikalardan havalimanlarına, konutlardan lüks rezidanslara kadar birçok büyük projenin ortağı olduk. Yurtiçinde 100’e yakın projeyi başarıyla tamamladık.

Sektörümüzde Türkiye’nin lider firmaları arasına girme hedefimize eriştik. Şimdi sırada; ülkemizin adını yurtdışında da duyurmak var. Önümüzdeki yıl yurtdışında başlayacağımız projelerin ön hazırlıklarına aralıksız şekilde devam etmekteyiz.
Çalışmalarımızda üstün kalite standartlarını sağlayarak, yüzde 100 müşteri memnuniyeti anlayışımızı sürdürerek ve hem ülkemizdeki hem de dünyadaki gelişmelere paralel olarak sürekli kendimizi geliştirip yenileyerek hedeflerimize bir bir ulaşmaktayız.