Projelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri

Fikirler projelere, projeler ise çevremizde gördüğümüz, hayatımızı geliştiren ve kolaylaştıran çözümlere dönüşür.

Bir projenin başarılı şekilde hayata geçirilebilmesi için her aşamasının konunun uzmanları tarafından ele alınarak doğru ve etkin çözümlerle şekillendirilmesi gerekir.

HG Teknoloji olarak bizler de; proje ve ürün yapılandırmalarınızda doğru yol haritasını çizerek beklenti ve taleplerinizi maksimum seviyede karşılayacak optimum çözümler sunmaktayız.

Ücretsiz danışmanlık hizmetimiz kapsamında, ekibimiz projelendirme sürecini inceler ve tüm ihtiyaçlarınızı göz önüne alarak size özel önerilerde bulunur. Projelerde planlanan sistem tasarımlarının kontrol ve uygulanabilirlik çalışmaları da yine aynı hizmet kapsamında gerçekleştirilir. Kompleks sistem dizaynlarında ve ürün yapılandırmalarında satış öncesi destek grubumuz ve teknik destek birimlerimiz müşterimizin ihtiyaçlarına uygun ürünleri seçer ve projelendirmesini yapar.

Projelendirme ve danışmanlık hizmetlerimiz kapsamında sırasıyla;

  • Mevcut veya proje aşamasındaki tesisinizi veya binanızı inceleyerek, size maksimum fayda getirecek çözümleri belirlemekteyiz.
  • Müşterilerimizin ihtiyaçlarını değerlendirerek projenin kapsamlı analizini yapmaktayız.
  • Bu analiz doğrultusunda, en doğru, verimli ve ekonomik ürünlerin seçimi konusunda önerilerimizin yer aldığı kapsamlı bir rapor sunmaktayız.
  • Uzman ekibimizle tüm sürecin en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü projelendirmeyi hazırlamaktayız.
  • Çözümlerimizin kurulumu, kullanımı, personel eğitimi, satış sonrası destek hizmetleri gibi süreçler hakkında detaylı olarak bilgilendirme yapmaktayız.