Genel Seslendirme ve Acil Anons Sistemleri

Genel Seslendirme ve Acil Anons Sistemleri modern binaların vazgeçilmez unsurlarından bir tanesidir. Özellikle konu bina güvenliği olduğunda Acil Anons Sistemleri hayati öneme sahiptir. 

Ani gelişen panik anlarında bir binada bulunan tüm insanların güvenli bir şekilde dışarı çıkarılmaları en zorlayıcı konuların başında gelmektedir. Yangınlarda, deprem ve sel gibi doğa kaynaklı afetlerde, terör saldırıları veya toplumsal olaylar gibi olağanüstü durumlarda Acil Anons Sistemleri’nin yardımıyla, kargaşaya yol açılmadan kalabalık grupların binadan güvenli bir şekilde tahliye edilmesi mümkün olmaktadır.

Bunun yanı sıra günümüz teknolojisinde Acil Anons Sistemleri aynı zamanda müzik yayını ve seslendirme amaçlı da kullanılabilmekte; bu yönüyle çok amaçlı hizmet vermektedir.

HG Teknoloji, uzman kadrosu ile son teknoloji ürünü Genel Seslendirme ve Acil Anons Sistemleri’nin hem ürün satışını hem kurulumunu hem de satış sonrası destek hizmetini vermektedir. 

Ayrıca Acil Anons Sistemlerimiz yangın algılama sistemi ile entegre edilerek binalarda maksimum güvenlik sağlanmaktadır.