Kartlı Geçiş Sistemleri

  • Güvenliğin önem arz ettiği Bina, İşyerleri, Alışveriş Merkezi, Askeri tesisler ve Buna benzer yerlerde binalara veya belirli mahallere giriş ve çıkışların kontrol altında tutulmasını sağlayan sistemlerdir. Güvenlik Sistemlerinde Kartlı geçiş sistemlerinin önemi büyüktür. Uygulamalarını Honeywell teknolojisi ile sürdüren HG Teknoloji, geçiş kontrol sistemlerini ihtiyaca uygun şekilde sizler için projelendirip, sistemi en hesaplı şekilde tasarlar. Ürünlerimiz diğer sistemler ile ve bina yönetim sistemleri ile entegre olabilme özelliği sayesinde sizlerin işini kolaylaştırmaktadır.
  • Kartlı geçiş sistemleri vasıtasıyla belirli bir mahale giriş ve çıkışlar kontrol altına alınabileceği gibi girişten sonra belirli bölümlere belirli şahısların girişine izin verilip verilmeyerek herkesin sadece kendi izinli olduğu alanda dolaşması sağlanabilir. Gizli bölümlere yetkisiz kişilerin girişlerinin önüne geçilebilir
  • Kart okuyucu sistemlerle birlikte artık biyometrik okuyucu ürünlerde kullanılabilmektedir. Parmak izi okuyucu, yüz okuma ve retina okuma cihazları kartlı geçiş sistemine entegre edilerek farklı çözümler sunulabilir. Bu sayede personel takip, maaş hesaplama vb. işlemlerinizi tek bir yazılım üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.